REFERENCE

Máme radost, když jsou účastníci našich kurzů a akcí spokojení a dozví se informace, které jim chyběly

Velmi jsem uvítala teoretickou část, kterou jsem mohla absolvovat v teple domova. Zaslaná videa byla plně dostačující. Účastníci měli možnost se na nesrovnalosti zeptat hned na začátku kurzu. Samotný workshop byl pro mě velmi přínosný. Krok po kroku jsme se vše naučili - od zápisu, přes rtg až po samotnou extrakci. Skvělé bylo, že díky mé nešikovnosti - jsem si mohla i hned vyzkoušet, jak postupovat, pokud se mi kořen při extrakci zalomí. K dispozici měl každý svůj kadáver, kvalitní nástroje. Jednotka byla do dvojice, což nevadilo. S kolegou jsme se v pohodě prostřídali. Kvituji i přítomnost technika od IM3, který nám byl neustále k dispozici. V případě opakování kurzu se stejnou tématikou u psů, nebudu ani chvilku váhat a přihlásím se také.
MVDr. Miškaninová HanaVeterinární ordinace Horní Beřkovice
Workshop by skvělý. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí jak teoreticky, ale hlavně jsem si nabyté znalosti mohla protrénovat i prakticky. Už se těším, až vše vyzkouším v praxi.
Lenka StrýhalováJičín-vet
Chtěla by jsem moc poděkovat za tenhle workshop, který byl velice přínosný a naprosto naplnil moje očekávání. Je super, že je tu konečně možnost dovzdelávání v oblasti stomatologie. V praktické části sme si zkusili práci se stomat.rentgenem a stomatologickou jednotkou. Obě paní doktorky jsou profesionální a zároveň lidské, příjemné a vtipné. Těším se na další setkání.
Lenka Čarnávet. ordinace České Budějovice
Moc užitečný seminář, konečně jsem si pár věcí srovnala v hlavě a zjistila, kde jsem dělala chyby.
Monika Dubickáordinace Lovet